Domů>Stuhy – doplněk, který nestárne

Falešný patchwork

Netradiční a moderní využití stuh je především při vytváření kouzelné mozaiky pomocí techniky zvané „falešný patchwork“. Stuhy se skládají do různých vzorů na polystyrenové formy, na které se lepí nebo připichují špendlíky. Vzniknou tak úžasné barevné koláže. Můžete tak vyrábět vánoční ozdoby, velikonoční dekorace nebo úchvatné dárky.

Každého z nás potěší, když něco pěkného sám vyrobí, proto se neustále objevují nové kreativní techniky. Velmi populární je pletení z pedigu. Stuhy jsou též ideálním doplňkem pro výrobky z pedigu.

Svatební stuhy

K jednomu z nejdůležitějších dnů v životě neodmyslitelně patří bílá barva, lesk a hebkost. To vše symbolizují bílé / krémové / atlasové stuhy nebo taftové stuhy. Neobejdou se bez nich žádné svatební šaty, svatební kytka a zdobí se s nimi jak svatebčané, tak i auta.

Stuhy Dobruška – rodinné stříbro

Jak jste si jistě všimli, stále více věcí se dováží a stále méně vyrábí u nás v České republikace. Je potřeba si vážit a podporovat tu hrstku výrobců u nás, zvláště pak tradičních českých značek. Takovou firmou je Stuha Dobruška, která vyrábí stuhy již od roku 1896. Vyrábí taftové, atlasové stuhy, pro dekorativní účely pak stuhy doplněné metaloplastovými a monofilovými vlákny. Dále vyrábí také leonské výrobky, což jsou provázky obalené tenkým kovovým nebo foliovým drátkem, andělské vlasy a gympy. Téměř kompletní sortiment nabízí firma Klimpe, s.r.o. Ve své kamenné prodejně v Ochozi u Brna nebo na eshopu www.pedig-brno.cz.

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Extra-dárečky.cz

Jsme nový obchod s RC modely a nabízíme kvalitní a kompletní modely, které vám dopřejí spousty zábavy. Hledáte vhodné dárky pro muže k narozeninám? Nechte se inspirovat naší nabídkou dárků! Prodáváme levné netradiční dárky a originální dárečky z celého světa. Originální dárky pro muže a ženy nejen k narozeninám. Originální dárky pro vás připravujeme již několik let tak, abyste mohli nakoupit veškeré dárky bez stresu, z pohodlí domova. Nabízíme zlaté a stříbrné šperky s diamanty. Vše za skvělé ceny! Originální dárky pro muže a ženy pohodlně na jednom místě, rychle a za férové ceny nabízí Originální-dárečky.cz. Chirurgická ocel a šperky z chirurgické oceli za jedinečné ceny pouze v e-shopu Vyberšperky.cz. Dárky nejen k narozeninám, netradiční dárky a skvělé zážitky má pro vás e-shop Netradicni-darecky.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Ptákoviny a karnevalové kostýmy za nejlepší ceny. Kola za velice nízké ceny.

SLIM SAUNA SHORT - XXL

SLIM SAUNA SHORT - XXL

Cena: 289,00 Kč

koupit

SLIM SAUNA PODPRSENKA - S

SLIM SAUNA PODPRSENKA - S

Cena: 199,00 Kč

koupit

Antiradar Cobra - XRS 9740

Antiradar Cobra - XRS 9740

Cena: 1 499,00 Kč

koupit

RC Stunt Twister - Zlatá

RC Stunt Twister - Zlatá

Cena: 599,00 Kč

koupit